Serwis Ariston

Home / Kotły kondensacyjne / Serwis Ariston

Serwis Ariston

Osobiście wcześniej znałem markę Ariston dużo wcześniej,  mam też od dwóch lat kuchenkę gazową marki Hotpoint Aristonaris

i gdy szukałem kotła do ogrzewania domu brałem to markę pod uwagę. Z uwagi na to, że mam mało wolnego czasu poszukiwanie kotła zacząłem od przeglądania internetu. Mimo że firm produkujących kotły kondensacyjne jest „naście”, to moim zdaniem firm profesjonalnie prowadzących strony internetowe (gdzie nie wstydzą się pokazać wszystkich certyfikatów, odsłonić ceny, napisać o wydajności) jest pięć może sześć i do nich należy firma Ariston ze swoją stroną http://www.ariston.com/pl.
Dla mnie ważne jest to że firma wszystko przejrzyście pokazuje, nawet jeżeli w jakiejś dziedzinie nie wygrywa z konkurencją. Rozumiem też firmę Ariston która wypuściła nową serię kotłów, stawiając na jakość jest krok przed konkurencją i chce to mocno uwypuklić dając 8 letnią gwarancję (tak jak kiedyś pewna marka samochodów dając 7 lat gwarancji przekonała do siebie klientów).
Osobiście jestem zadowolony z funkcjonowania kotła. Jak wcześniej wspominałem pokazuję go znajomym i wszyscy którzy go widzieli pozytywnie wyrażają o wyglądzie, głośności czy kosztach funkcjonowania. Ale jest pewne „ale” – bliskość serwisu. W naszym powiecie Ełckim który liczy prawie 90 tys. mieszkańców nie ma autoryzowanego serwisu Aristona, a najbliższy mamy w Suwałkach (70 km) lub Białymstoku (100 km), a to ma znaczenie dla osób które boją się awarii lub chcieli by zobaczyć kocioł kondensacyjny przed kupnem.

Polecane wpsiy
Skontaktuj się z nami:

Napisz wiadomość

Nie czytelne? Zmien teks. captcha txt
20151015_205836-300x213DSC_0312